Sport (Bojano)
Piątek, 10 maja 2024, 10:00

Mecz 15 kolejki. LZS Dragon Bojano

8 maja LZS Bojano odegrała zaległy mecz 15 kolejki, który pierwotnie miał się odbyć 23 marca. LZS Dragon Bojano zmierzył się z Zenit Łęczyce. Wcześniejsze mecze między tymi zespołami były pełne emocji i niespodzianek, co dodatkowo podgrzewało atmosferę przed tym meczem. Poprzedni mecz tych drużyn zakończył się wynikiem 4:3 dla zawodników z Bojana.

Pierwsza połowa meczu, była pełna szans dla obu drużyn, ale nie przyniosła rozstrzygnięcia. Zenit Łęczyce w 52 minucie po rzucie rożnym, wyszedł na prowadzenie, jednak determinacja zawodników z Bojana do wyrównania wyniku była równie silna. Do remisu doprowadził Kacper Ickiewicz trafiając do bramki w 66 minucie.

Kolejny mecz zawodników LZS Bojano można zobaczyć już 11 maja, zmierzą się z KP Gdynia.