Koło Gospodyń Wiejskich Kaszubski Kamień serdecznie zaprasza mieszkańców Gminy Szemud na wydarzenie pod hasłem „ŚWIADOME WYBORY – ŻYCIE BEZ NAŁOGU”. Spotkanie, łączące w sobie edukację, profilaktykę uzależnień oraz warsztaty twórcze, odbędzie się już w najbliższą środę, 24 czerwca 2026 roku o godzinie 18:30 w Świetlicy Wiejskiej w Kamieniu.
Organizatorzy przygotowali zbalansowany program, który pozwoli uczestnikom nie tylko zdobyć ważną wiedzę, ale także zrelaksować się w miłej atmosferze.
Pierwsza część spotkania będzie miała charakter profilaktyczno-edukacyjny. Zaproszona psycholog i terapeutka przeprowadzi prelekcję poświęconą mechanizmom i przyczynom powstawania chorób związanych ze spożywaniem oraz nadużywaniem alkoholu. Specjalistka omówi również, jak ogromne znaczenie dla zdrowia psychofizycznego oraz ogólnej jakości i lepszego życia ma podejmowanie codziennych, świadomych wyborów.
Po zakończeniu wykładu uczestnicy będą mieli okazję przenieść się w świat rękodzieła. W planie przewidziano warsztaty decoupage, które stanowią doskonałą formę arteterapii. To idealny moment na:
Wydarzenie skierowane jest do mieszkańców Gminy Szemud, którzy chcą zadbać o siebie i swoje otoczenie. Ze względu na warsztatowy charakter spotkania liczba miejsc jest ściśle ograniczona do 30 osób. Zajęcia odbędą się 24 czerwca 2026 roku o godzinie 18:30 w Świetlicy Wiejskiej w Kamieniu przy ulicy Gdańskiej 27. Na wydarzenie obowiązują wcześniejsze zapisy (więcej info na mediach społecznościowych KGW Kaszubski Kamień - pod tym linkiem), a o możliwości wzięcia udziału decyduje wyłącznie kolejność zgłoszeń.
Lubisz czytać, oglądać co przygotowaliśmy?
Wesprzyj naszą redakcję w działaniu! Przez Twoją pomoc możemy się rozwijać.
Jeśli byliście świadkami interesującego zdarzenia lub macie temat, który chcielibyście, aby nasza redakcja poruszyła, zapraszamy do kontaktu! Napiszcie do nas na adres [email protected] zostawcie wiadomość na naszym Facebook`u lub zadzwońcie pod numer +48 789 788 183. Czekamy na Wasze wiadomości!