Biznes
Środa, 3 kwietnia 2024, 15:20

Fantastyczny Pomysł na Weekend z Dzieckiem: Dmuchańce Pomorskie!

Artykuł sponsorowany

 

Dmuchańce Pomorskie

KONTAKT TEL +48 605 036 830

 

Marzy Ci się weekend pełen zabawy i radości dla Ciebie i Twojego dziecka? Jeśli tak, to świetnym pomysłem może być udział w "Bajkowy Festiwal Dmuchańców", który zazwyczaj odbywa się na salach sportowych szkół podstawowych. To nie tylko doskonała zabawa dla najmłodszych, ale także szansa na spędzenie czasu w rodzinnym gronie w wyjątkowy sposób.

 

Zobacz relację filmową z Bajkowy Festiwal Dmuchańców

Dmuchańce pomorskie, czyli ogromne nadmuchiwane konstrukcje pełne kolorowych zjeżdżalni, labiryntów i basenów z piłeczkami, są prawdziwym rajem dla dziecięcej wyobraźni. W takim miejscu możliwości zabawy są praktycznie nieograniczone - od skakania po zjeżdżalnie o różnych kształtach i rozmiarach.

Fot. Dmuchane zamki, zjeżdżalnie podczas Bajkowy Festiwal Dmuchańców

Dla najmłodszych przygotowane są specjalne strefy, gdzie mogą bawić się w bezpiecznym otoczeniu, pod okiem doświadczonych animatorów. Wspieramy się najlepszymi firmami, takimi jak Iskra-Animatorzy, Tomi Parket czy Nelly Dance, aby zapewnić Wam mnóstwo emocji i zabawy. Nie brakuje także dodatkowych atrakcji, które czynią weekend na dmuchańcach jeszcze bardziej niezapomnianym. Dla najmłodszych przygotowaliśmy nie tylko dmuchane zjeżdżalnie i place zabaw, ale także pokazy freestyle football, warsztaty taneczne oraz naukę chodzenia na szczudłach!

Fot. Animatorzy podczas Bajkowy Festiwal Dmuchańców

Fot. Występ tancerek ze szkoły tańca NellyDance

Jednakże, to nie tylko dzieci mogą cieszyć się tym wyjątkowym miejscem. Nie zapominamy także o potrzebach rodziców - strefa relaksu, stoiska gastronomiczne oraz rękodzieło będą czekać na Was, to doskonała okazja do zrelaksowania się i nabrania energii na kolejne dni.

Fot. Strefa Gastronomiczna 

Fot. Strefa Gastronomiczna 

 

Dmuchańce pomorskie to nie tylko doskonała rozrywka dla dzieci, ale także świetna okazja do spędzenia czasu w gronie rodziny. Jest to również doskonały sposób na rozwijanie umiejętności społecznych, integrację z rówieśnikami oraz aktywną zabawę, która przynosi wiele radości zarówno najmłodszym, jak i starszym uczestnikom. Atrakcyjne ceny biletów, obejmujące wszystkie atrakcje, sprawią, że spędzicie czas wyjątkowo!

Do tej pory odwiedziliśmy już wiele miejscowości, ale nasze plany sięgają dalej! Dmuchańce Pomorskie to nie tylko zabawa, to misja. Chcemy przyciągnąć dzieci i rodziców do aktywności fizycznej, integracji oraz zdrowego stylu życia. Naszym celem jest rozprzestrzenienie tej radosnej idei na całe województwo, a nawet całą Polskę!

Fot. Strefa Gastronomiczna 

 

Potrzebujesz reklamy?


Zaprezentuj profesjonalnie swoją firmę, skontaktuj się z nami [email protected]

Zatem jeśli marzysz o weekendzie pełnym uśmiechu i niezapomnianych wrażeń, warto zorganizować wyjście na Dmuchańce Pomorskie. To doskonała opcja dla rodzin, które pragną spędzić czas aktywnie i w wyjątkowy sposób, tworząc niezapomniane wspomnienia na długo.

Cennik kształtuje się w następujący sposób: (ceny mogą ulec zmianie)

  • Bilet godzinny: 40zł
  • Bilet 3 godzinny: 55zł
  • Bilet całodniowy: 69zł
  • Bilety obejmują wszystkie atrakcje dmuchane oraz zabawy z animatorami i wszystkie występy. 
  • Reszta stoisk jest odpłatna oddzielnie

Wszystkie wydarzenia są pod nazwą „Bajkowy Festiwal Dmuchańców w …” 

23-24 marzec Luzino Mickiewicza 22, 84-242 Luzino

13-14 kwiecień Kosakowo Stefana Żeromskiego 11, 81-198 Kosakowo

27-28 kwiecień Gdynia Obłuże Cechowa 22, 81-194 Gdynia

3-4-5 maj Bojano Wybickiego 38, 84-207 Bojano

W weekend odwiedza nas około 400 dzieci przez 2 dni.  Zrobiliśmy już kilkanaście edycji naszych wydarzeń. Dołączcie do naszej rodziny na dmuchańcach i poznajcie świat pełen uśmiechu i przygód!

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
Szemud24 - facebook Polub nas na Facebooku!