Aktualność (Bojano, Szemud, Koleczkowo, Kielno, Łebno, Dobrzewino, Donimierz, Kamień, Będargowo, Grabowiec, Częstkowo, Głazica, Jeleńska Huta, Karczemki, Kieleńska Huta, Kowalewo, Leśno, Łebieńska Huta, Przetoczyno, Rębiska, Szemudzka Huta, Warzno, Zęblewo)
Czwartek, 9 maja 2024, 11:40

Przerwa w dostawie wody w gminie Szemud.

Ten wpis będzie aktualizowany!

GPK Szemud Sp. z o.o. informuje (07.06.2024r.):

"Szanowni Mieszkańcy Bojana, Dobrzewina, Koleczkowa oraz Karczemek,

Chcielibyśmy Was poinformować, że w poniedziałek, 10.06.2024 roku, w godzinach od 8:00 do 16:00, nastąpi przerwa w dostawie wody. Jest to związane z prowadzonymi pracami modernizacyjnymi na obiekcie Stacji Uzdatniania Wody w Bojanie.

Prace te obejmują modernizację nowego zestawu pomp drugiego stopnia podnoszenia ciśnienia oraz budowę nowego zbiornika retencyjnego o pojemności 1000 m³, które pozwolą nam jeszcze skuteczniej zapewnić stabilność dostawy wody w przyszłości.

Obszar wyłączony z dostawy wody obejmie całą miejscowość Bojano, Dobrzewino, Koleczkowo oraz Karczemki.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności, jakie mogą wyniknąć z tej sytuacji. Prosimy o zrozumienie oraz o odpowiednie przygotowanie się do tego okresu.

Po wznowieniu dostawy wody może wystąpić czasowe pogorszenie jakości dostarczanej wody oraz jej barwy. Zalecamy zachowanie ostrożności przy korzystaniu z wody w pierwszych godzinach po wznowieniu dostawy.

Dziękujemy za współpracę i wyrozumiałość."

 

Źródło: GPK Szemud

 

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
Szemud24 - facebook Polub nas na Facebooku!
Ewelina Zaputowicz
Ewelina Zaputowicz
Redaktor