Sport (Szemud)
Poniedziałek, 10 czerwca 2024, 14:15

KS Iskra Szemud vs Feniks Mechowo

W sobotę 8 czerwca KS ISKRA Szemud rozegrała swój przedostatni mecz sezonu z Feniks Mechowo. Spotkanie zakończyło się wynikiem 4:1. Pierwsza połowa meczu mimo prowadzenia 1-0, napotkała trudności w utrzymaniu przewagi, co rywale z Feniks Mechowo wykorzystali, zdobywając bramkę wyrównującą. Fizyczna dominacja przeciwnika mogła wydawać się zniechęcająca. Kluczowe okazały się wskazówki trenera w przerwie meczu, co zaowocowało znacznie lepszą grą w drugiej połowie. KS ISKRA Szemud zdobyła 3 kolejne bramki i zdecydowanie wygrała to spotkanie.

Bramki dla zespołu KS ISKRA Szemud zdobyli:

• Olaf Roppel
  • Grzegorz Włodarski
  • Eligiusz Wyszecki
  • Michał Wierzchołowski

Ostatni mecz sezonu zaplanowany na 16 czerwca - godzinia 11:00 w Luzinie przeciwko Wikęd II Luzino. Spotkanie będzie kluczowym momentem w dążeniu do zajęcia 10 miejsca w tabeli na koniec sezonu. Zespół, który pokazał swoją determinację i umiejętność odwracania losów meczów, ma teraz szansę na zdobycie cennych trzech punktów, które mogą okazać się decydujące w końcowej klasyfikacji.