Aktualność
Piątek, 28 czerwca 2024, 14:30

Już jutro! 100-lecie OSP Przetoczyno

Sto lat służby społecznej to niezwykły kamień milowy dla każdej organizacji, a szczególnie dla jednostki strażackiej. Jutro taką rocznice będzie obchodzić OSP w Przetoczynie, świętując tym samym Gminny Dzień Strażaka.  W tym dniu oficjalnie zostanie oddana do użytku zmodernizowana remiza strażacka, która nie tylko została gruntownie odnowiona, ale również otrzymała nową identyfikację wizualną.

Uroczystości rozpoczną się od mszy świętej w Parafii św. Mikołaja w Szemudzie o godzinie 14:00, po której około godziny 15:00 nastąpi przemarsz na boisko w Przetoczynie przy ulicy Wiatrowej/Rajdowej. Odbędzie się tam uroczysty apel z wręczeniem odznaczeń oraz wystąpieniami. 

Wieczór zapowiada się wyjątkowo, można oczekiwać niezapomnianych wrażeń, bo już o 18:00 na scenie zagości fenomenalna Kaszubska Influencerka - Karolina Stankowska. A to dopiero początek, ponieważ o 19:00 Kabaret Kùńda obiecuje wywołać salwy śmiechu, zapewniając rozrywkę, która pozostanie z nami na długo po zakończeniu występu.

Po zakończeniu koncertu rozpocznie się festyn, na którym DJ Baron zapewni muzyczną atmosferę. Dla najmłodszych przygotowane zostaną atrakcje w postaci dmuchańców, a miłośnicy służb ratowniczych będą mieli okazję podziwiać wozy strażackie. Ponadto nie zabraknie lokalnych przysmaków serwowanych przez Panie z Koła Gospodyń Wiejskich.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!
Szemud24 - facebook Polub nas na Facebooku!
Ewelina Zaputowicz
Ewelina Zaputowicz
Redaktor