Zamknij

Banki z przerwami technicznymi! Jedna potrwa 28 godzin! Lepiej się przygotujcie

03:13, 16.09.2023
Skomentuj Zdjęcie ilustracyjne. Fot. pixabay.com/pl/ Zdjęcie ilustracyjne. Fot. pixabay.com/pl/

PKO Bank Polski, Inteligo, ING Bank Śląski, Bank Pocztowy i Bank Ochrony Środowiska (BOŚ) zaplanowały na najbliższy weekend przerwy techniczne. Sprawdź, jakie ograniczenia techniczne czekają na klientów tych banków.

PKO Bank Polski i Inteligo rozpoczną przerwę w niedzielę (17 września) od godziny 00:00, a potrwa ona do godziny 12:30.

Zgodnie z informacjami płynącymi z centrali banku niedostępny będzie serwis internetowy i telefoniczny iPKO, iPKO biznes i Inteligo oraz funkcje otwartej bankowości i płatności w sklepach internetowych za pomocą usługi „Płacę z iPKO” i „Płacę z Inteligo”.

- Wszystkie karty będą działać w bankomatach i sklepach stacjonarnych. W ramach ochrony internetowych płatności kartą 3D-Secure 2 dostępna będzie tylko autoryzacja kodem SMS i PIN-em do karty. W czasie przerwy aplikacją IKO będzie można tylko wypłacać pieniądze z bankomatów oraz płacić w sklepach stacjonarnych i internetowych tylko za pomocą BLIK - podano w komunikacie.

ING Bank Śląski przewiduje natomiast brak dostępności modułu Makler w systemie bankowości internetowej. To w sobotę (16 września) w godzinach 8:00-18:00

Bank Pocztowy wskazuje, że niedostępna będzie możliwości pobrania danych karty w bankowości elektronicznej, w tym kodu CVC2 w niedzielę, 17 września od godz. 3:00 do 8:00, a od godz. 4:00 do 8:00 klienci nie wykonają  transakcji 3Dsecure wymagających uwierzytelnienia poprzez podanie kodu wysyłanego przez SMS.

Najdłuższe prace, bo trwające aż 28 godzin zaplanował BOŚ Bank. Od piątku (15 września), godz. 22:00 do niedzieli (17 września) godz. 02:00 nie będzie działać system i aplikacja mobilna BOŚBank24, usługa mojeID oraz TeleBOŚ.

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%