Zamknij

Strażacy w całym kraju oddali hołd zmarłemu sekc. Bartoszowi Błyskal

22:30, 02.11.2023 . Aktualizacja: 22:57, 02.11.2023
Skomentuj Strażacy OSP Częstkowo oddają hołd zmarłemu sekc. Bartoszowi Błyskal Strażacy OSP Częstkowo oddają hołd zmarłemu sekc. Bartoszowi Błyskal

O godzinie 18:00 w całej Polsce zawyły syreny alarmowe. Strażacy oddali hołd Bartoszowi Błyskalowi, który w środę 1 listopada 2023 roku uległ wypadkowi podczas prowadzonych działań na terenie zbiornika wodnego w Gdyni. Gdzie prowadzono poszukiwania Grzegorza Borysa. Strażak nurkowy został przewieziony do szpitala, jednak jego życia nie udało się uratować.

Straże Pożarne w gm. Szemud również oddały hołd zmarłemu ratownikowi. Cześć Jego Pamięci!

Ochotnicza Straż Pożarna w Częstkowie 

Ochotnicza Straż Pożarna w Bojanie

Ochotnicza Straż Pożarna w Szemudzie

Ochotnicza Straż Pożarna w Kielnie

Ochotnicza Straż Pożarna w Łebnie

27-letni Bartosz Błyskal należał do Specjalistycznej Grupy Ratownictwa Wodno-Nurkowego w Gdańsku. 1 listopada brał udział w akcji poszukiwawczej Grzegorza Borysa, gdzie nurkowie sprawdzali zbiornik wodny przy ul. Lipowej i ul. Źródło Marii w Gdyni. W środę nieprzytomnego ratownika wyciągnięto ze zbiornika. Niestety mężczyzny nie udało się uratować. Jak podał w środę oficer prasowy straży pożarnej w Gdańsku bryg. Jacek Jakóbczyk pod wodą doszło do wypadku nurkowego.

[ZT]635[/ZT]

Niedaleko tego miejsca, przy mokradłach nieopodal Źródła Marii, w piątek 20 października po zabójstwie pies tropiący zgubił trop za poszukiwanym Grzegorzem Borysem. Według pierwszych informacji właśnie tamtędy miał uciekać 44-latek.

 

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%