Zamknij

Znaleziono ciało 6-letniego dziecka! Trwa obława za ojcem chłopca

14:00, 20.10.2023 Źródło: RMF FM / PAP / Polsat News Aktualizacja: 11:59, 27.10.2023
Skomentuj

Zwłoki sześciolatka odnaleziono w Gdyni. Stacja RMF FM podała, że zabójcą może być 44-letni ojciec dziecka. Na miejscu pracują służby, trwa obława za poszukiwanym mężczyzną. 

[ZT]635[/ZT]

Na ten moment niewiele wiadomo na temat szczegółów i okoliczności w jakich odnaleziono ciało dziecka. 

Karina Kamińska, rzeczniczka prasowa Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku, w rozmowie z Polską Agencją Prasową wskazała, że na miejscu pracują policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku oraz policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Gdyni.

- Policja dostała informację o zdarzeniu o godz. 10 - poinformowano. 

Na miejscu zabezpieczane są śladu, a śledczy przesłuchują osoby, które mogą mieć jakąkolwiek wiedzę na temat tego zdarzenia. 

- Nad sprawą pracują kryminalni z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku, którzy weryfikują zdobyte informacje aby jak najszybciej zatrzymać sprawcę tego przestępstwa. Został ogłoszony alarm dla policjantów z garnizonu gdyńskiego oraz Wydziału Kryminalnego KWP w Gdańsku, którzy szukają osoby mogącej mieć związek z tym przestępstwem - dodała policjantka.

Jak podaje stacja RMF FM, zabójcą może być 44-letni ojciec dziecka, który uciekł z mieszkania przed przybyciem policjantów.

Trwają jego poszukiwania.

Pilne❗️

W przypadku uzyskania informacji na temat miejsca pobytu mężczyzny prosimy o niezwłoczny kontakt z Komendą Miejską Policji w Gdyni 47 74 21 222 (oficer dyżurny jednostki) lub na numer alarmowy 112.

(Źródło: RMF FM / PAP / Polsat News)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%