Zamknij

Kreatywna wizja gminy Szemud: Dzieci ze Szkoły w Kielnie na warsztatach w bibliotece

08:37, 20.10.2023 . Aktualizacja: 15:09, 21.10.2023
Skomentuj

19 października dzieci ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi z Kielna odwiedziły Bibliotekę Gminną. Na miejscu realizowano program warsztatów czytelniczych, było sporo zabawy kreatywnej i pracy w grupach.

Najmłodsza grupa tzw. „Zerówki” brały udział w warsztatach czytelniczych, które prowadziła pani Marta Mital. Dzieci zostały wprowadzone w kreatywny świat projektowania swojej przestrzeni. Najpierw przyglądały się ilustracjom w książkach, następnie wykonywały kreatywne prace rysując na papierze swoje wyobrażenia o mieście w którym mieszkają.

[FOTORELACJA]51[/FOTORELACJA]

Zadania pobudzały wyobraźnię, dzieci rysowały budynki typu wybieg dla psów, komisariat policji, basen, szpital, gospodarstwo, straż pożarna, kino, aż po panującą w danej chwili pogodę. Była dobra zabawa i sprawna praca w grupie. Jak powiedziała prowadząca warsztaty pani Marta Mital:

„Jestem mieszkanką Gdańska i zdziwiło mnie to, że budynki biblioteki na terenie gminy szemud są na tak wysokim poziomie oraz fakt, że realizuje się tutaj sporo programów dla dzieci, które są darmowe.”

[ZT]263[/ZT]

[ZT]146[/ZT]

Biblioteki występujące na terenie gminy szemud, są bibliotekami gminnymi, finansowanymi przez gminę, co pozwala na prowadzenie warsztatów, spotkań autorskich i innych wydarzeń w znaczącej części bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Gratulujemy prowadzącym zajęcia, które zawsze obfitują w wysoką frekwencję i dobrą organizację. 

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%